درخانه زعفران کشت کنید…

شاید‌ فکر کنید‌ برای کاشت گیاه پر سود‌ و گران قیمتی مثل زعفران باید‌ حتما زمین زراعی د‌اشته باشید‌. اما سخت د‌ر اشتباهید‌ چون می‌توانید‌ د‌ر خانه و آپارتمان خود‌تان هم زعفران بکارید‌ و هم نیاز روزانه خانواد‌ه خود‌ را تامین کنید‌ و هم کم کم به فروش آنها فکر کنید‌. اگر بتوانید‌ خوب این گیاه را پرورش د‌هید‌ پول خوبی از کنار آن به د‌ست خواهید‌ آورد‌.زعفران گیاهی است مقاوم به سرما که می‌توانید‌ آن را د‌ر مناطق معتد‌ل و نیمه گرمسیر و حتی شهرهایی مثل تهران هم به عمل بیاورید‌. برای کاشت زعفران د‌ر خانه باید‌ اول از همه به فکر خرید‌ پیاز آن باشید‌. د‌ر شهرستان‌ها و مکان‌هایی که کشت زعفران انجام می‌شود‌، در ابتدا باید پیاز زعفران را تهیه کنید

جمع‌آوری مواد‌ اولیه

دوستان عزیزی که دوست دارند در این زمینه فعالیت و درآمدزایی داشته باشند باید به چند نکته توجه ویژه داشته باشند

در ابتدا باید متذکر شوم که در ماه های اخیر تعداد زیادی از افراد سودجو در این زمینه وارد شده اند و به بهانه تشکیل کلاس های اموزش کشت گلخانه ای هزینه های هنگفتی از افراد متقاضی دریافت میکنند تا همین مطالبی که در طرح توجیهی مطرح شده است را در یک کلاس و با ویدئو پروژکتور ارائه و بعضا در کنار آن چند پیاز زعفران نیز به افراد نشان میدهند و همه اینها نهایتا در نصف روز انجام میشود.

من از شما دوستان خواهشمندم که اگر مایل به کار در این زمینه هستید راحت با هزینه بسیار کم طرح را تهیه کنید (مهم نیست از کجا فقط به روز و معتبر باشد) و یک یا چندبار مطالعه بفرمایید و پیاز زعفران را هم اگر تا به حال ندیده اید در مقیاس کم خودتان تهیه فرمایید و واقعا اگر بعد از آن سوال و ابهامی داشتید میتوانید از ما بپرسید.

 پارس زعفران هر تعداد که پیاز زعفران نیاز داشته باشید به کمترین قیمت بازار و در سریعترین زمان ممکن در هر کجای ایران که باشید برای شما ارسال میکند

خرج مواد‌ اولیه

این بستگی مستقیمی به مقیاس و محلی دارد که شما میخواهید کارتان را شروع کنید مثلا یک فرد میتواند در یک اتاق خانه این کار راشروع کند ولی شخص دیگر میخواهد این کار را در مقیاس بزرگتر مثلا یک سوله انجام دهد.
با برآوردهای انجام شده در طرح توجیهی خودتان به راحتی با یک ماشین حساب می توانید هزینه های خود را محاسبه فرمایید تمامی قیمت های ارائه شده به روز و متعلق به امسال می باشد.

چگونه مشتری جذب کنیم؟

به نظر شما واقعا فروش زعفران سخت است؟
اگر چنین نظری دارید هیچ مشکلی نیست ما تمامی زعفران شما را با هر درجه بندی کیفی که باشد به قیمت روز خریداریم.
در ضمن بسته بندی های شیک هم برای شما موجود می باشد تا بتوانید محصول خود را راحتتر بفروشید.

شعار یا واقعیت؟!!!!

من همیشه به متن زیر اعتقاد زیادی دارم.

 اگر همان کاری را انجام د‌هید‌ که همیشه انجام می‌د‌اد‌ید‌، همان نتیجه‌ای را می‌گیرید‌ که همیشه می‌گرفتید‌.

افراد‌ موفق کارهای متفاوت انجام نمی‌د‌هند‌، بلکه کارها را به گونه‌ای متفاوت انجام می‌د‌هند‌.

کارتان را آغاز کنید‌، توانایی انجامش به د‌نبال آن می‌آید‌.

سوالی که در ذهن تعدادی زیادی از دوستان هست که آیا این کار سودآور است یا خیر؟

من به شما میگویم اگر هر کاری را سرخود و بدون تجربه واستفاده از کمک های متخصصان و افراد باتجربه در زمینه کارتان شروع کنید مطمئن باشید به ضرردهی میرسید.

هر کاری در ابتدای مسیر سختی ها و ضررهای خود را برای کسانی که بار اول آن را شروع کرده اند دارد ولی همیشه کسانی که خسته نشدند و مبارزه کردند به بهترین سودها و ثروت ها رسیدند.

پس مطمئن باشید این کار سود عالی دارد ولی اگر از مسیر درست انجام شود.

بعد از مطالعه پکیج اگر سوالی داشتید می توانید از مشاوره کارشناسان ما نیز استفاده کنید.

شما میتوانید با مطالعه پکیج آموزشی ما کار پرسود خود را در منزل  شروع کنید.

7,500 تومان – خرید