اهداف شرکت

شرکت پارس زعفران با داشتن مدیریتی قوی و دلسوز گام های بلندی در جهت توسعه کشت زعفران در ایران و خاورمیانه برداشته است. هدف نهایی شرکت گسترش کشت زعفران در مناطق کمتر مورد توجه قرار گرفته و اشتغال زایی برای کشاورزانی با سرمایه اندک و گسترش کشت خانگی زعفران و صادرات جهانی محصولات این گیاه ارزشمند است.

ادامه مطلب
تسهیلات شرکت

تسهیلات شرکت

پارس زعفران به عنوان یکی از عرضه کنندگان بزرگ پیاز گیاه زعفران در ایران آماده عرضه محصولات خود به کم ترین قیمت موجود در بازار ایران است این شرکت به منظور حمایت از متقاضیان کشت زعفران در ایران،تسهیلات ویژه ای ازجمله فروش اقساطی و باتنفس چند ماهه پیاز زعفران ،خرید تضمینی محصول و اجرای کشت شراکتی در نظر گرفته است.

ادامه مطلب
اهداف شرکت

رضایت مندی مشتریان

شرکت پارس زعفران افتخار دارد که با اطمینان اعلام دارد که تمامی مشتریان این شرکت تا به امروز از پشتیبانی و تسهیلات شرکت رضایت کامل دارند. هدف شرکت رضایتمندی کامل مشتریان و خدمت گذاری به هم وطنان عزیز می باشد. شرکت ما خود را در تمامی مراحل کار متعهد به مشاوره حضوری و غیر حضوری و رفع مشکلات شما دوستان می بیند.

ادامه مطلب

پکیج آموزش کشت زعفران

این پکیج شامل ۵ فایل متنی به همراه یک فایل پاور پوینت جهت تشریح کلیه مراحل کاشت، داشت و پرورش و برداشت و بسته بندی طلای سرخ می باشد. شما در این پکیج با تمامی مراحل پرورش و فرآوری گیاه زعفران آشنا می شوید و میتوانید این کار را حتی در منزل نیز انجام دهید.مهندسین شرکت در تمامی مراحل با مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان هستند.

دانلود کنید

جدید ترین پروژه ها

جدیدترین پروژه های شرکت

به راحتی در خانه زعفران کشت کنید

شاید‌ فکر کنید‌ برای کاشت گیاه پر سود‌ و گران قیمتی مثل زعفران باید‌ حتما زمین زراعی د‌اشته باشید‌. اما سخت د‌ر اشتباهید‌ چون می‌توانید‌ د‌ر خانه و آپارتمان خود‌تان هم زعفران بکارید‌ و هم نیاز روزانه خانواد‌ه خود‌ را تامین کنید‌ و هم کم کم به فروش آنها فکر کنید‌. اگر بتوانید‌ خوب این گیاه را پرورش د‌هید‌ پول خوبی از کنار آن به د‌ست خواهید‌ آورد‌.

بیشتر بخوانید...

از زعفران چه میدانید؟؟؟

گیاه زعفران به خانواده Iridaceae و جنس Crocus تعلق دارد و بومی نواحی مرکزی و جنوبی اروپا، شمال آفریقا و خاورمیانه است. در حدود ۹۰ گونه مختلف در این جنس شناسایی شده است که همگی گیاهانی گلدار و چندساله هستند اما زمان گلدهی آنان می تواند در زمانهای مختلف سال بخصوص اوایل بهار و اوایل پاییز روی دهد. گلهای این گیاهان در گونه‌های مختلف به شکل، اندازه و رنگهای متفاوتی وجود دارند اما شکل عمومی آنان فنجانی شکل است و معمولا به صورت تک و منفرد در انتهای ساقه گل قرار گرفته‌اند و عمر آنان بین ۲ الی ۵ روز می‌باشد.

ادامه مطلب

در خانه زعفران کشت کنید

شاید‌ فکر کنید‌ برای کاشت گیاه پر سود‌ و گران قیمتی مثل زعفران باید‌ حتما زمین زراعی د‌اشته باشید‌. اما سخت د‌ر اشتباهید‌ چون می‌توانید‌ د‌ر خانه و آپارتمان خود‌تان هم زعفران بکارید‌ و هم نیاز روزانه خانواد‌ه خود‌ را

ادامه مطلب

پکیج آموزشی کشت زعفران

این پکیج شامل ۵ فایل متنی به همراه یک فایل پاور پوینت جهت تشریح کلیه مراحل کاشت، داشت و پرورش و برداشت و بسته بندی طلای سرخ می باشد. خلاصه مدیریتی: زعفران از خانواده زنبقیان است که کشت آن در

ادامه مطلب